Vahetage Focuslight laserdioodide komplekt
Focuslight 808 810 Asenda hooldusteenuse laserpinn 7 Bars 8 Bars
Funktsioon:
- Saksamaalt imporditud mikrokanalitega virnastatud massiiv
- eluiga: 10 000 tundi või rohkem
- Fookusvalgustuse alternatiivid
- Kohandatav
- Renoveerimis- ja remonditeenused
- Väga kulutõhus-, kõrge energiatihedus, sobib pika impulsi{1}}laiusega tööks
Rakendus:
- Mõeldud Clearlight LD808, ILOODA käepidemete parandamiseks või sama seeria käepidemete vahetamiseks
- Vahetage Focuslight laserdioodide komplekt

Andmeleht:
Toote nr: MC808DL800
Kauba nimi: 808 nm 800 W mikrokanaliga vertikaalne stackdioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Töörežiim | CW |
| Väljundvõimsus | 800W |
| Baaride arv | 8 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 100A |
| Lävivool Ith | 28A |
| Tööpinge Vop | 16V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus | 3-4L/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kpa |
| Vee temperatuur (ilma kondensatsioonita) | 23-27 kraadi |
| Filtreeritud veeosakesed | < 20 um |
Pakendi joonis

Focuslight laseri parandamise ja renoveerimise{0}}protsess:
- Esitage teave ja näidised
- Saatke laserdioodi pea remonti;
- Kui originaali ei saa tagasi saata, esitage dioodi struktuuriskeem ja suurus;
- Saame parandada originaali või ümber kujundada ja valmistada samaväärse virna.
- Lahtivõtmine ja katsetamine
- Võtke laserpakk lahti ja katsetage mikrokanalite virna (nt Clearlight LD808, ILOODA, Dilas) tükkhaaval, et tuvastada kasutatavad valgusribad;
- Kodumaiste makrokanalite virnade puhul testige neid tervikuna;
- Kasutatavate valgusribade olemasolul väheneb vastavalt remondikulu.
- Kokkupanek ja vananemiskatse
- Paigaldage puhtas laboris soojuse hajutamise alusele kvalifitseeritud valgusribad ja Saksa imporditud mikrokanaliga jahutusribid;
- Rangelt läbi viia kooste- ja toimivustestid;
- Iga virna saab tarnida alles pärast 8-tunnist põlemist-vananemise kontrollimisel.

Clearlighti LD808/ILOODA/Dilase käepideme parandusprotsess:
Probleemi kinnitus:
Saatke fotosid/videoid vigasest käepidemest või laserpeast (eriti virna erinevad vaatedeestvaadejaaltvaadepildid), et kinnitada ribade arv ja veeaukude asukoht. Meili või WhatsAppi kaudu.
Näidiste saatmine:
Saatke vigane Alma Soprano XL/ICE käepide või 808 nm laserdioodide virn.
Tasuta ülevaatus ja hinnapakkumine:
Meie insenerid kontrollivad ja annavad teile tasuta remondipakkumise.
Kinnitage remont:
Kui olete hinnapakkumise kinnitanud, alustame remonti.
Vahetage valgusriba:
Eemaldage kahjustatud laservalgusti riba ja paigaldage uus.
Vastuvõtmise aruanne:
Pärast remondi lõppu saadetakse teile katsearuanne, fotod ja videod.
Pakkimine ja saatmine:
Uuendatud käepide/laserpea pakitakse korralikult ja saadetakse teile tagasi

Kuum tags: asendada fookusvalguse laserdioodide virna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas












