Impulss-laserdioodi ribamoodul
See on kompaktne laserdioodi (LD) varrasmoodul, mille maksimaalne kiirgusvõimsus on 600 W. Kasutades soojusjuhtivusega passiivset jahutust ja välistades vajaduse jahutite järele, tagab see seadmete kokkupanemisel suurema disaini paindlikkuse. Seda saab kasutada mitmesuguste rakenduste jaoks, näiteks tahkislaseri pumpamiseks ja lasersoojenduseks.
Omadused:
Täiustatud kiirte kombineerimine: horisontaalsed virnastatud laserdioodid võivad hõlbustada teatud kiirte kombineerimise tehnikaid tõhusamalt kui vertikaalsed massiivid. See on eriti oluline rakendustes, kus mitu laserkiirt tuleb ühendada üheks võimsamaks kiireks.
Rakendused:
Tahkislaseri pumpamine
Laserküte

Andmeleht:
Toote nr: CC808HA600
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus | 808±10nm |
| Väljundvõimsus | 600W |
| Baaride kogus | 6 |
| Töörežiim | QCW |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Sagedus | 100 Hz |
| Impulsi laius | <200us |
| Töötsükkel | <2% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 100A |
| Lävivool Ith | 15A |
| Tööpinge Vop | 12V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Pakendi joonis:

Kuum tags: 600W 808nm impulss-laserdioodi ribamooduli tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










