Kirjeldus
Kolme laine horisontaalne laserdioodide massiiv
Funktsioon
- QCW toimimine
- 200W QCW dioodiriba kohta
- Standardne lainepikkus 802nm, 806nm, 812nm
- Kosmosekindel tehnoloogia (vaakum, kiiritus)
- Madala soojustakistusega montaažipakett
- Mehaaniliselt vastupidav, põrutus- ja vibratsioonikindel
Rakendus
- Ablatsioon
- Graveerimine
- Pinnatöötlus
- Pumpamine

Horizontai dioodide massiivi eelised
- Pakend ja jahutusradiaatorid{0}} on optimeeritud üldise soojustakistuse vähendamiseks.
- Kasutades AuSn kõvajoodet, on virnad kokku pandud kompaktsesse ja vastupidavasse pakendisse.
- See võimaldab hõlpsasti ühendada soojusvahetiga, et saavutada suurepärane soojusjuhtimine.
- Need virnad on heaks kiidetud kosmose- ja kaitserakenduste jaoks keskkonnatestide kaudu (eluea-testid, vastupidavus vaakumis, kiiritused, löök jne).

Spetsifikatsioon:
Toote nr: CC808HA1600
Kauba nimi: 1600 W 808 nm juhtiva jahutusega horisontaalse massiivi dioodlaser
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Väljundvõimsus | 1600W |
| Baari arv | 8 |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| FWHM | 12/38Deg |
| Impulsi laius | <2000us |
| Sagedus | 100 Hz |
| Töötsükkel | <2% |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | <200A |
| Lävivool Lth | 25A |
| Tööpinge Vop | 16V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Kolme laine horisontaaljoonis:

Kolme laine horisontaalne laserdioodide massiiv:
Lai valik rakendusi: need laserdioodide massiivid on ideaalsed mitmesuguste rakenduste jaoks, sealhulgas valgustamiseks, teadusuuringuteks, tuvastamiseks ja pooljuhtlaserite{0}}pumbaallikateks. Suure võimsuse ja vastupidavuse tõttu sobivad need eriti hästi tööstuslike kaugusmõõdikute jaoks.
Kuum tags: Three Waves 1600W horisontaalse laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










