Kirjeldus

2000 W 808 nm QCW horisontaalne dioodlaser
Eelised:
- Keskmise lainepikkus: 808 nm
- Töörežiim: QCW
- Suurem võimsus
- Kohandamine saadaval
Rakendused:
- Teaduslikud uuringud
- Meditsiinilised uuringud
- Meditsiiniseadmed
Spetsifikatsioon:
Toote nr: CC808HA2000
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Väljundvõimsus | 2000W |
| Baari arv | 10 |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| FWHM | 12/38Deg |
| Impulsi laius | <2000us |
| Sagedus | 100 Hz |
| Töötsükkel | <2% |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 200A |
| Lävivool Lth | 25A |
| Tööpinge Vop | 20V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0~55 kraadi |
Joonis:

Kuum tags: 2000w 808nm qcw horisontaaldioodiga laserkorstna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas











