18W 915nm CW dioodlaserkiibid
Laserkiip, mida nimetatakse ka monteerimata dioodlaseri ribaks, on ühe-emitteri laserkiip või üksik-riba laserkiip, mis ei ole kinnitatud jahutusradiaatorile ja millel puudub igasugune välispakend. Valige GaAs, InP ja GaSb ühendamata dioodlaserribade ja kiipide hulgast, et saada väljund 450 nm kuni 2 µm, mis tagavad erakordse töökindluse ja jõudluse.
Meie 18 W 915 nm pidevlaine (CW) dioodlaserkiibid on suure jõudlusega{2}}pooljuhtlaserid, mis on spetsiaalselt loodud mitmesugusteks tööstuslikeks, teaduslikeks ja meditsiinilisteks rakendusteks. Need dioodlaserkiibid pakuvad usaldusväärset ja stabiilset väljundvõimsust kuni 18 vatti lainepikkusel 915 nm, mistõttu sobivad need ideaalselt materjalide töötlemiseks, laserpumpamiseks ja sensoriteks.
Omadused:
Suur võimsus ja PCE
Pikk kasutusiga ja kõrge efektiivsus
Saadaval COS-i pakend
Rakendus:
Tööstuslik pump,
Laser valgustus,
Teadus- ja arendustegevus ning muud valdkonnad.

Spetsifikatsioon:
Toote nr: LC915SE18
| Optiline | Tüüp |
| Kesklainepikkus | 915 nm |
| Väljundvõimsus | 18W |
| Töörežiim | CW |
| Emitter laius | 190μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Õõnsuse pikkus | 4000μm |
| Paksus | 95-115μm |
| Spektri ribalaius (FWHM) | 4 nm |
| Kalde efektiivsus | 1.1W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 18A |
| Lävivool Ith | 1.3A |
| Tööpinge Vop | 1.8V |
| Konversiooni tõhusus | 60% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20 kraadi |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | 0,35 nm / kraad |
Jõudluskõvera ja suuruse joonis
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
KKK
1. Mis on pakett?
Originaal karbis pakend. Või vastavalt klientide nõudmistele.
2. Aga kohaletoimetamine?
Saame pakkuda uksest ukseni teenuseid õhutranspordiga, olenevalt teie tegelikust soovist. Näiteks DHL, UPS, TNT, FEDEX
3. Kas teil on MOQ limiit?
Madal MOQ, proovide kontrollimiseks on saadaval 10 tk
Kuum tags: 18w 915nm cw dioodlaserkiipide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










