Kirjeldus
2W 830nm dioodlaserkiibid
ülevaadet
Funktsioon:
kõrge temperatuuri vastupidavuse omadused
Saadaval COS-i pakend
Unikaalne tehnoloogia kõrgeima töökindluse ja eluea tagamiseks
Lähitulede lahknevus ja väike valgust kiirgav ava
Rakendus:
Spetsiaalne disain printimiseks
Pooljuhtlasermoodulid
Materjali töötlemine
Dermatoloogia ja kirurgia.
Vaba ruumi optiline side

Märkus. ESD-KAITSE – elektrostaatiline lahendus on toote ootamatu rikke peamine põhjus. ESD vältimiseks kasutage äärmist ettevaatust. Kasutage toote käsitsemisel randmerihmasid, maandatud tööpindu ja rangeid antistaatilisi tehnikaid.
Andmeleht:
Toote nr: LC830SM2
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 830 nm |
| Väljundvõimsus | 2W |
| Spektri laius FWHM | 3nm |
| Emitter suurus | 40 um |
| Kalde efektiivsus | 1.2W/A |
| Kiire telje lahknevus | 35Deg |
| Aeglase telje lahknevus | 10 kraadi |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Elektriline | |
| Lävivool | 0.3A |
| Töövool | 2A |
| Tööpinge | 1.8V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | 0,28nm/kraadi |
Kuum tags: 2w 830nm dioodlaserkiipide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










