Kirjeldus
18W 940nm dioodlaserkiibid
Toote kirjeldus
Omadused:
Long lifetime >10000 tundi
CW töörežiim
Suurepärane laservalgusallikas
Saadaval COS-i pakend
Kõrge temperatuuri vastupidavuse omadused
Lähitulede lahknevus ja väike valgust kiirgav ava
Rakendus:
• Laserpumpamine
• Meditsiiniline
• Materjalide töötlemine
• Valgustus

Spetsifikatsioon:
Toote nr: LC940SE18
| Optiline | Tüüp |
| Kesklainepikkus | 940 nm |
| Väljundvõimsus | 18W |
| Töörežiim | CW |
| Emitter laius | 190μm |
| Emitter pigi | 400μm |
| Õõnsuse pikkus | 4000μm |
| Spektri ribalaius (FWHM) | 5 nm m |
| Kalde efektiivsus | 1.1W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 18A |
| Lävivool Ith | 1.4A |
| Tööpinge Vop | 1.75V |
| Konversiooni tõhusus | 60% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0.35nm/kraadis |
Jõudluskõvera ja suuruse joonis
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
Kuum tags: 18w 940nm dioodlaserkiipide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










