450 nm 45 W fiiberühendusega dioodlaser

Ülevaade
Funktsioonidega PD, Thermister, TEC
Allika korpus: kiudühendus
Spetsiaalne disain järgmise põlvkonna jaoks
Suure võimsusega sinine valgusallikas
Paljud metallid neelavad rohelist ja sinist lainepikkust palju kergemini kui infrapunakiirgust, muutes keevisõmbluse sujuvamaks ja hõlpsamini juhitavaks. Tegelikult neelab vask sinist valgust 13 korda rohkem kui IR lainepikkusi; kuld neelab 66 korda rohkem sinist kui IR. Neid metalle kasutavad tootjad on pikka aega soovinud lasertööriistu alternatiivsetel lainepikkustel, mis pakuvad dollari -per-vati efektiivsust.
Spetsifikatsioonileht:
Toote nr: FC450DL45
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus λ | 450±10nm |
| Väljundvõimsus | 45W |
| Töörežiim | CW |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 2.5A |
| Lävivool Ith | 0.3A |
| Tööpinge Vop | 36V |
| Fiber | |
| Fiber südamiku läbimõõt | 400 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1~2m |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
Pakendi joonis

Kuum tags: 450nm 45w fiibersidestatud dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










