400 W 808 nm kiudühendusega valgusallikas karvade eemaldamiseks
Fiber-sidestatud karvade eemaldamine põhineb selektiivse fototermolüüsi põhimõttel, kasutades intensiivset impulssvalgusallikat. See meetod kasutab laia spektriga tehnoloogiat ja võimaldab püsivalt eemaldada karvu nahalt ning erinevat värvi ja eri osadega karvadelt. Põhiprintsiip on see, et melanotsüüdid neelavad teatud lainepikkusega valgust, pannes juuksefolliikulisse soojust tekitama, hävitades selektiivselt juuksefolliikulisid ja eemaldades karvad, vältides samal ajal ümbritsevate kudede kahjustamist.
Omadused:
Täielikult integreeritud optoelektroonika, kõige muretum{0}}laser
Integreeritud suure jõudlusega{0}}konstantse voolu draiver
Standardne lülitustoiteallikas
Spetsiaalne disain karvaeemaldusseadmete tootjale

Andmeleht:
Toote nr: FCHR808DL400
Kauba nimi: 400W 808nm karvaeemalduskiuddioodlaser
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus | 808±20nm |
| Väljundvõimsus | 400W |
| Töörežiim | QCW |
| Impulsi laius | 5-600 ms |
| Sagedus | <30Hz |
| Töötsükkel | <60% |
| Kiu pikkus | 1~3m |
| Elektriline | |
| Sagedus | 47 ~ 63 Hz |
| Tööpinge Vop | 85~260V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-50 kraadi |
| Vee temperatuur | 20-25 kraadi |
| Vee voolukiirus | >3L/min |
Joonistamine

Kuum tags: 400w 808nm kiudühendusega valgusallikas karvade eemaldamise tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










