600 W 976 nm suure võimsusega kiudühendusega dioodlaser

Põhifunktsioonid:
Kõrge töökindlus
600 W 976 nm suure võimsusega fiibersidestatud dioodlaser kasutab dioodiühenduse tehnoloogiat, mis tagab dioodi pikaajalise usaldusväärse töö; Samal ajal tagab stabiilne ja usaldusväärne kiibivarustus toodete pikaajalise-kindluse; Lisaks võimaldab ühe toru seeria tehnoloogia igal üksikul torul töötada üksteisest suhteliselt sõltumatult. Kui üks toru ebaõnnestub, ei põhjusta see teiste valgustorude riket. Samal ajal on seda lihtne asendada ja hooldada.
The typical value of electro-optic efficiency is 50%, and the coupling efficiency is >95%
Tänu ühe -toru seeria pakkimistehnoloogiale ja ühe toru luminestsentsnuudlite laiusele on tavaliselt 95 um ja 200 um, võib sidestamise efektiivsus üldiselt ulatuda üle 95%, kui optiline side on 200 um või 400 um valgust, nii et elektro{6}}optiline kasutegur ulatub 50% kogu moodulist.
Andmeleht
Toote nr: FC976DL600
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±15 nm |
| Väljundvõimsus | 600W |
| Fiber | |
| Fiber südamiku läbimõõt | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1.5m |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 27A |
| Lävivool Ith | 1.1A |
| Tööpinge Vop | 55V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,35 nm / kraad |
Joonistamine
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Kuum tags: 600w 976nm suure võimsusega kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










