130 W 976 nm stabiliseeritud lainepikkusega fiibersidestatud dioodlaser
Ülevaade
Omadused:
lainepikkus lukustatud/stabiliseeritud lainepikkus: 976nm±1nm
Kitsa joone laiusega alla 1 nm täislaiuse poole maksimumi juures on tüüpiline lainepikkuse -temperatuuri triiv 0,02 nm kelvini kohta. Seadmed sobivad klientidele, kes nõuavad spektraalset heledust nii ideaalsetes kui ka karmides töökeskkondades.
Ettevaatusabinõud kasutamisel
Toote kasutamine väljaspool selle maksimumväärtusi võib põhjustada seadme rikke või ohustada ohutust. Seadmega kasutatavaid toiteallikaid tuleb kasutada nii, et maksimaalset optilist võimsust ei saa ületada. Seadmele on vajalik korralik radiaatoril olev jahutusradiaator, tagatud peab olema piisav soojuse hajumine ja soojusjuhtivus radiaatorile.

Andmeleht:
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976±1 nm |
| Väljundvõimsus | 130W |
| Spektri laius FWHM | 1 nm |
| Kalde efektiivsus | 11W/A |
| Lainepikkuse nihe vooluga | 0,03 nm/A |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | >60 mm |
| Fiber südamiku läbimõõt | 105 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus/kiu kaitsetoru | 1,5–2 m/0,9 mm täisjope |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 13-14A |
| Lävivool Ith | 0.9A |
| Tööpinge Vop | 22~24V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~45% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur (mitte{0}}kondenseeruv) | 25-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur (mitte{0}}kondenseeruv) | -20-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | -0,02nm/kraad |
Kuum tags: 130w 976nm stabiliseeritud lainepikkusega fiibersidestatud dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










