20 W 976 nm fiibersidestatud dioodlaser stabiliseeritud lainepikkusega
Omadused:
- Ühendus: Paljas ots
- pikk eluiga
- Sisseehitatud{0}}termistor ja PD
- Kohandatav
Rakendused:
- Laserkeevitus
- Lasergraveerimine
- Materjali töötlemine

Ülevaade:
Toote saab sisse ehitada-termistori ja PD, mis vastab ülikiire ja suure{1}}võimsusega kiudlaseri nõuetele pumbaallika jaoks. LD-PD suure-võimsusega dioodlasermoodulid on toodetud spetsiaalse kiudühenduse tehnoloogia abil ning need on masstoodetud tooted, millel on kõrge efektiivsus, kõrge stabiilsus ja suurepärane kiire kvaliteet. Nendes toodetes kasutatakse spetsiaalseid mikro{7}}optilisi seadmeid, et muuta laserdioodikiibi asümmeetriline kiirgus väiksema südamiku läbimõõduga väljundkiuks. Kõik kontrolli- ja eelpõletustoimingud tagavad iga toote töökindluse, stabiilsuse ja pika kasutusea.
Tehnilised andmed:
Kauba nr:FC976DL20
Kauba nimi:20W 976nm fiibersidestatud dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±0,5 nm |
| Väljundvõimsus | 20W |
| Fiber | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber NA | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 13A |
| Lävivool Ith | 10A |
| Tööpinge Vop | 2.1V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -20-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,01 nm / kraad |
Joonis:
Mis vahe on LED-il ja PD-l?
Kõige olulisem erinevus LED-i ja fotodioodi vahel on nende toimimises.
LED muudab elektrienergia valguseks, fotodiood aga valgusenergia elektrienergiaks.
Kuum tags: 20w 976nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










