27W 976nm stabiliseeritud lainepikkusega fiiberdioodlaser keevitusmasinale
Omadused:
- 976 nm ±1 nm kõrge stabiilsusega, FWHM<1nm, 27W CW output
- 105 μm + SMA905, standardne-ühilduv optiline edastus
- Kõrge elektro-optilise muundamise efektiivsus, väike termiline triiv
- Kompaktne struktuur, lihtne integreerimine laserpumpamisega
Rakendused:
- Laserpumpamine: spetsiaalne pumbaallikas Nd:YAG/Yb-leegitud tahkis-laserite ja fiiberlaserite jaoks
- Materjali töötlemine: Täppismärgistus, õhukese kile lõikamine ja plasti keevitamine
- Meditsiiniline esteetika: dermatoloogilised hooldused (pigmenteeritud kahjustuste eemaldamine, karvade eemaldamine) lasersüsteemi integreerimise kaudu
- Tööstuslik andur: optiliste parameetriliste ostsillaatorite (OPO) ja laser{0}}põhiste tuvastussüsteemide pumpamine

976 nm 27 W fiibe -sidestatud dioodlaserit tõstab esile selle ülikitsa joonelaius (FWHM<1nm) and high wavelength stability (±1nm). Equipped with 105μm SMA905 fiber configuration, it delivers reliable high-power output, making it an ideal pump source for Nd:YAG/Yb-doped solid-state/fiber lasers and suitable for material processing, medical aesthetics and industrial sensing scenarios that demand precise wavelength performance.
Andmeleht
Kauba nr:FC976WS27
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±1 nm |
| Väljundvõimsus | 27W |
| Spektri laius FWHM | <1nm |
| Isolatsioon 1050-1100nm | 25 dB |
| Fiber | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber NA | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1 m/0,9 mm |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 1A |
| Lävivool Ith | 12A |
| Tööpinge Vop | 6V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,02 nm/kraad |
Joonis:

KKK:
1. Kas pakute kohandatud teenust?
Jah, pakume kohandatud teenust.
2. Kas olete kaubandusettevõte või tootja?
Oleme enam kui 11-aastase kogemusega tootja ning pakume ka tehnilist lahendust kõikidele klientidele.
3. Kui pikk on garantiiaeg?
Anname teile 1-aastase garantiiaja, 1 aasta pärast on kogu teenus tasuta.
Kuum tags: 27w kiudühendusega dioodlaserkeevituse tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










