Kirjeldus
Diode Laser Stack for MedicaLaser
Toote kirjeldus
Diode Laser Stack For MedicaLaser võib hõlbustada tõhusat soojuse hajumist, kuna iga dioodi tekitatud soojust saab läbi virnastruktuuri ära juhtida. See on stabiilse jõudluse ja töökindluse säilitamiseks ülioluline
Omadused:
100W väljundvõimsus baari kohta
Raami suurust saab kohandada
Suurepärased tala omadused
Kõrge töökindluse ja stabiilsusega kattetehnoloogia
MedicaLaseri karvade eemaldamise käsiinstrumendi parandamine ja asendamine

![product-1-1 6V`K3%D1O]5OMMP8_9~}AYF](/Content/uploads/202098745/2020113013121256dbfdf0db2346e195583086d9718bf4.jpg)

Spetsifikatsioon
Kauba number: WC808VS500
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 5 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~100A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~12V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Joonistamine
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Kuum tags: dioodlaserpinn meditsiiniseadmete tarnijatele, Hiina tootjatele, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










