Kirjeldus

5W 450nm mini-COS-laserdioodkiip Submount-il
Omadused:
-
Kõrge muundamise efektiivsus;
-
tööiga > 20000h;
-
Madal tumevool, madal mahtuvus;
-
Kõrge töökindlus, pikk kasutusiga;
-
Kohandatud tooted klientidele.
Rakendused:
- tööstuslik laser
- laser karvade eemaldamine
- lasermaterjalide töötlemine
- laserlidar
- kvantinfoteadus
Andmeleht
Toote nr: COS450DL5
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 450 nm |
| Väljundvõimsus | 5W |
| LineWidth | < 200KHz |
| Töörežiim | CW |
| Elektriline | |
| Lävivool Lth | 300mA |
| Töövool Lop | 500mA |
| Tööpinge Vop | 1V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
Pakendi joonis ja PIN-kood-VÄLJAS 450 nm 5W LD COS laserkiibi määratlus (ühik: mm) alamkinnitusel

Kuum tags: 5w 450nm mini cos laserdioodi kiip alamühendusega tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas














